Info ke školení + přihláška 2020

CANISTERAPIE z.s.

školení canisterapeutů a zkoušky canisterapeutických psů

12.9.2020 od 9 do cca 17 hodin

Restaurace Tropical v České Skalici

 

Školení je pro všechny zdarma, stačí jen vyplnit přihlášku a zaslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (přihláška i více informací je na našich stránkách www.canisterapeuti.cz případné dotazy směřujte na výše uvedený email)

 

Program školení:   

 

- přednáška veterináře

 -   seznámení s canisterapií

 -   zkušenosti členů + promítání fotografií a videí

 -   přednáška odborných pracovníků

 -   výchova a výcvik psů

 -   zkoušky psů

 

(Další informace budou přidávány postupně)

 

Přihláška zde 

 

 

Školení může absolvovat každý, i nečlen našeho sdružení, zdarma!

 

Pojďte si poslechnout zajímavé přednášky veterináře, zkušených canisterapeutů i ostatních našich členů, přednášku o výchově a výcviku psů atd. Pojďte rozšířit naše řady složením zkoušky, pojďte s námi pomáhat ostatním, kteří nemají tolik štěstí jako my ... staňte se našim členem. Nebo se můžete seznámit jen s naší prací, s naším velkým koníčkem a pomazlit se s našimi psy.

Rádi vás uvidíme.

Více informací včetně kritérií na zkoušky na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zkoušky s vydáním osvědčení o pro psa i psovoda pak může získat pouze člen našeho z.s., který se školení zkoušek zúčastní a uspěje. Členem našeho sdružení se může stát každý, kdo vyplní přihlášku do našeho spolku a zaplatí členský poplatek ve výši 300,- Kč. Přihlášku i poplatek je možno vyplnit a zaplatit přímo na místě školení.

 

Náměty na školení pište prosím na můj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program školení dostanou přihlášení účastníci emailem 10 dní před akcí. Počítejte, že školení proběhne cca od 9 do 17 hodin.

Těšíme se na setkání, jak se stávajícími členy našeho spolku, tak s nováčky, a s veřejností, kterou canisterapie zajímá.

 

Za CANISTERAPII z.s.

Jitka Erlebachová

Novinky

Tradiční

školení canisterapeutů a zkoušky canisterapeutických psů

12.9.2020

od 9 - cca 17 hod.

Restaurace Tropical v České Skalici 

Školení je pro všechny zdarma, stačí jen vyplnit přihlášku a zaslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (přihláška i více informací je na našich stránkách www.canisterapeuti.cz případné dotazy směřujte na výše uvedený email)

Program školení:  

- přednáška veterináře

-   seznámení s canisterapií

-   zkušenosti členů + promítání fotografií a videí

-   přednáška odborných pracovníků

-   výchova a výcvik psů

-   zkoušky psů

 

(Další informace budou přidávány postupně)