Školení a zkoušky 2018

Školení členů CANISTERAPIE z. s. a zkoušky psů

Pravidelné školení canisterapeutů a zkoušky canisterapeutických psů proběhnou v sobotu

14. 4. 2018 v ZKO (Základní kynologická organizace) Náchod

Školení může absolvovat každý, i nečlen našeho sdružení zdarma.

 

 

Pojďte si poslechnout zajímavou přednášku veterináře, zkušených canisterapeutů i ostatních našich členů, přednášku o výchově a výcviku psů atd. Pojďte rozšířit naše řady složením zkoušky, pojďte s námi pomáhat ostatním, kteří nemají tolik štěstí jako my ... staňte se našim členem! Nebo se můžete seznámit jen s naší prací, s naším velkým koníčkem a pomazlit se s našimi psy.

Rádi vás uvidíme.

 

Více informací včetně kritérií na zkoušky na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zkoušky s vydáním osvědčení pro psa i psovoda pak může získat pouze člen našeho z.s., který se školení zkoušek zúčastní a uspěje. Členem našeho z.s. se může stát každý, kdo vyplní přihlášku a zaplatí členský poplatek ve výši 300,- Kč. Přihlášku i poplatek je možno vyplnit a zaplatit přímo na místě školení.

Náměty na školení pište prosím na můj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program školení dostanou přihlášení účastníci emailem 10 dní před akcí. Počítejte, že školení proběhne cca od 9 do 17 hodin.

 

Těšíme se na setkání,  jak se stávajícími členy našeho z.s., tak s nováčky, i s veřejností, kterou canisterapie zajímá.

 

Popis cesty:

Z Náchoda po silnici č.14 směrem na Dolní Radechovou (směrový ukazatel Červený Kostelec). Po levé straně budete míjet Jiráskovo koupaliště a přibližně po 400 m, hned za rybníkem Podborný odbočíte doleva a po dalších 20 m budete přímo před bránou Základní kynologické organizace Náchod.

 

Souřadnice GPS:

N: 50° 25' 46.166192"

E: 16° 9' 29.6977615"

 

Za CANISTERAPII z.s.

Jitka Erlebachová

Novinky

Srdečně vás zveme

14.4.2018

na naše tradiční školení a zkoušky kterých se mohou zúčastnit úplně všichni kdo mají zájem o canisterapii ...